about

Hikayemiz

MOOLA ; Bir çok kez başarısızlık yaşamış olan ancak yaşamış olduğu başarısızlıklardan yılmamış bir çiftin inanmışlığıyla ortaya çıkan bir projedir. Hizmet sektöründe çeşitli deneyimler kazanmış olan çiftin kısıtlı bütçe ile babasının üzerine olan vergi levhası ile pazaryerlerinde açtıkları mağazalara almış oldukları ürünleri koyması ile başlayan ve 2020’nin Nisan ayında pazaryerlerinde işleyişi sebebi ile kendi markalarını oluşturmasıyla MOOLA markası hayat buldu. Çeşitli tedarikçilerden toplamış olduğu ürünleri önce kendileri deneyimleyerek son tüketici ile buluşturmayı hedefleyen MOOLA uygun fiyat ve yüksek müşteri memnuniyetini ilk günden bugüne benimseyerek ilerlemiştir.

MOOLA’nın markalaşması ile birlikte tedarik ettiğimiz ürünleri kendi markamız altında satmaya devam ederken aynı zamanda ürünlerimiz daha uygun fiyatlara tüketicilere buluşturabilmek adına moola.com.tr’yi yayına aldık.

Daha Fazlası…

moola-ofis

E-Mail

info@moola.com.tr

Telefon

+90 541 347 2080

WhatsApp

+90 850 885 3722

Adres

Tuna Mh. 827 Sk. No:72/1 Bartın

Kurulduğumuz günden bugüne edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübeler ile ilk gün ki heyecanımızla sizlere en değerli ürünleri paketleyip göndermek için tüm benliğimizle çalışmaya devam ediyoruz.
moola-fav
MOOLA
Kısa Bir Moola!